BASKI | BASKI | Ambalaj Sepeti

* En az 1.000 adet yapılmaktadır.

Sitemizden pratik baskılı olarak alabileceğiniz ürünler

Pencereli Kraft doypack, Alüminyum Kraft doypack, Alüminyum doypack (siyah-beyaz-gold), Metalize Cpp doypack, Metalize Pe doypack, Şeffaf doypack, Siyah alüminyum quadro, Alüminyum sırt kaynak, Alüminyum üç kenar kaynak.

Örnek baskılarımızı resimlerde görebilirsiniz.

200,00 TL
+ KDV
Kargoya Verilis Süresi
3 iş günü
-
+
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 2,36 TL
Aksesuarlar

Pratik baskının amacı nedir?

Türkiye de ilk olarak Ambalaj Sepetinin uygulamaya başladığı pratik baskı, kullanımı özel baskı yaptıracak kadar çok olmayan ya da çeşidi çok olan ürünler için geliştirilmiştir. Pratik baskı sayesinde ambalajın üzerine etiket yaptırma maliyetinden, etiketi ambalaja yapıştırma işçiliğinden ve de en önemlisi etiketin görsel bozukluğundan kurtulmuş olursunuz. Ürününüzün ambalajı hem markanızı şık bir şekilde taşır hem de 1.000 adet ten başlayan miktarlarda yapılabilir. Şu anda zincir marketlerde satılan ambalajlı ürünlere de bu uygulamayı yapmaktayız.

 

Pratik baskı hangi ürünlere kaç renk olarak?

Baskı yapılacak yüzeyi polyester (pet), pvc ve kağıt olan tüm ambalajlara, her yüze 5 renk olacak şekilde iki yüze toplam 10 renk olarak uygulanabilmektedir.  Alttan körüklü dik duran kilitli ya da kilitsiz doypack torbalara, yandan körüklü quadro torbalara, yandan körüklü sırt kaynak torbalara, blok bottom (box pouch) torbalara, üç kenar kaynak torbalara ön ve arka yüz olmak üzere iki taraflı baskı yapılabilmektedir.

 

Sitemizden pratik baskılı olarak alabileceğiniz ürünler

Pencereli Kraft doypack

Alüminyum Kraft doypack

Alüminyum doypack (siyah-beyaz-gold)

Metalize Cpp doypack

Metalize Pe doypack

Şeffaf doypack

Siyah alüminyum quadro

Alüminyum sırt kaynak

Alüminyum üç kenar kaynak

BENZER ÜRÜNLER

Ürünler yükleniyor