Menü

gizlilik-ve-guvenlik-politikasi

Ambalajsepeti.com, ziyaretçiler tarafından bulunduğunuz sitedeki formlar aracılığıyla sunulan isminiz, elektronik posta adresiniz, vergi numaranız, T.C. kimlik numaranız, iş ve ev adresiniz, telefon numaralarınız ve kişisel verilerinizi (Bundan itibaren sadece ‘Kişisel Bilgiler’ olarak anılacaktır) üçüncü şahıslara para karşılığı veya ücretsiz satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Ambalajsepeti.com veya bağlı şirketleri, Kişisel Bilgilerinizi sadece aşağıda yazılı amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır; Basılı yayınlar ve yazışmalar göndermek, elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek, işe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek, satın aldığınız malları ve ödüllerinizi teslim etmek, yeni kampanya ve ürün bilgilerini sizlerle paylaşmak. İsterseniz göndereceğiniz tek bir e-posta ile bu veri akışını durdurabilirsiniz.

Kişisel Bilgilere, sadece 
Ambalajsepeti.com ve/veya bağlı şirketlerinin yetkili personeli ve Kişisel Bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan üçüncü kişi temsilcilerimiz operatör izni ile erişebilirler.

Ambalajsepeti.com veya bağlı şirketleri, Müşteri ve ziyaretçilerinin kişisel bilgilerini açıklamadan, kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistiksel verileri (yaş, cinsiyet, coğrafi konum v.b.), internet sitesini daha iyi bir hale getirmek, tüketici eğilimlerini belirleyebilmek ve tüketici profili hakkında daha çok ve doğru bilgi sahibi olabilmek amacıyla kullanabilecektir. Elde edilen bu tür istatistiki bilgiler üzerindeki her türlü haklar Ambalajsepeti.com veya bağlı şirketlerine ait olup bilgi amaçlı dahi paylaşılmayacaktır.

Kredi kartı bilgileriniz Bankaların Ödeme Sistemleri güvencesinde olup, 
Ambalajsepeti.com veya bağlı şirketlerin çalışanları veya üçüncü şahıslar tarafından görülemez. Online alışverişlerinizde, kredi kart bilgileriniz hiç bir şekilde kaydedilmez. Böylece size ait kart bilgileri bizler de dâhil olmak üzere 3. şahısların eline hiçbir şekilde ulaşamaz.

Ambalajsepeti.com, iştirakleri veya bağlı şirketleri, internet sitesindeki bağlantılar linkler ve reklamlar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garantör olmaz, bu sebepten dolayı kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi paylaşmadan evvel, yönlendiğiniz sitelerin gizlilik kurallarını ve yaklaşımlarını okuyup değerlendirmenizi öneririz.

Kullanım Koşulları
Kredi Kartı Güvenliği
Mail Order Kredi Kartı Bilgileri Güvenliği
Kredi kartı mail-order yöntemi ile bize göndereceğiniz kimlik ve kredi kart bilgileriniz firmamız tarafından gizlilik prensibine göre saklanacaktır. Bu bilgiler olası banka ile oluşubilecek kredi kartından para çekim itirazlarına karşı 60 gün süre ile bekletilip daha sonrasında imha edilmektedir. Sipariş ettiğiniz ürünlerin bedeli karşılığında bize göndereceğiniz tarafınızdan onaylı mail-order formu bedeli dışında herhangi bir bedelin kartınızdan çekilmesi halinde doğal olarak bankaya itiraz edebilir ve bu tutarın ödenmesini engelleyebileceğiniz için bir risk oluşturmamaktadır.